EAST-WEST SYMPOSIUM: UPDATE ON STOMACH DISEASES
2023-10-10 16:00

Unikali jungtinė tarptautinė mokslinė konferencija bendradarbiaujant Lietuvos ir Japonijos gastroenterologams vyks gyvai, adresu - Jonavos g. 7, Kaunas (,,Kauno Dokas").

Tarptautinis renginys skirtas visų profesinių kvalifikacijų medicinos gydytojams ir bendrosios praktikos slaugytojams, dirbantiems ar besidomintiems gastroenterologijos sritimi.

PROGRAMA
REGISTRACIJA
Gastroenterologija vakar, šiandien, rytoj
2023-10-27 11:00 Vilniaus universitetas, Mažoji aula, Šv. Jono g. 10, Vilnius

Brangūs Kolegos, 
 
Su džiaugsmu kviečiu Jus į tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją „Gastroenterologija vakar, šiandien, rytoj”, skirtą Lietuvos gastroenterologų draugijos 50-mečio jubiliejui paminėti. Ši konferencija bus gausi pranešimų aktualiomis gastroenterologijos temomis.
Tai puiki proga išplėsti savo žinias, dalintis patirtimi su kolegomis, vystyti savo profesinį augimą ir bendruomenės dvasią. Kartu švęskime praeities laimėjimus ir kartu kurkime dar geresnę ateitį mūsų sričiai. 
Mes tikime, kad Jūsų dalyvavimas prisidės prie šios konferencijos sėkmės ir padės mums visiems susikurti įkvepiančią atmosferą. Ši konferencija –  puiki proga ne tik išplėsti savo mokslinį horizontą, bet ir vėl susitikti su kolegomis, pabendraut, o po konferencijos – maloniai visiems kartu praleisti laiką šventinėje vakarienėje. 
Lauksime Jūsų! 
 
Su pagarba
LGD Valdybos vardu doc. dr. Goda Sadauskaitė 
Lietuvos Gastroenterologų draugijos prezidentė 

 

Programa, registracija ir papildoma informacija

Lietuvos gastroenterologų draugijos, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto, Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų organizuojama tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gastroenterologija vakar, šiandien, rytoj“, skirta LGD 50 m. jubiliejui pažymėti.

Konferencija skirta gydytojams gastroenterologams, vaikų gastroenterologams ir kitų specialybių gydytojams.

REGISTRACIJA